mezoterapi klinik mezoterapi klinik+90 532 385 31 93

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi saç köklerinin canlanmasını sağlar, dökülmeyi azaltır ve saçların sıkılaşmasını sağlar. Yeni saçların gelişmesine, olanların daha belirgin hale dönüşmesine yardımcı olur.

Saç Mezoterapisi

Dökülen Saçlarınıza Yeniden Kavuşabilirsiniz.

Saç tellerinden yaklaşık 40-80 tel hergün dökülmekte ve her gün aşağı yukarı aynı miktarda saç da yeniden çıkmaktadır. Bu aradaki denge bozulduğunda, dökülen saçlar çıkan saçlardan çok olduğunda kellik başlar. Bu bölgedeki problem çözülmediği sürece saç ekimi de yapılsa fayda etmeyecektir.

Dökülen Saçlara Mezoterapi Çözümdür.

Saç köklerine uyguladığımız mezoterapi;

  • Saç köklerinin canlanmasını sağlar,
  • Dökülmeyi azaltır, dökülenler yeniden çıkar
  • Saçların sıkılaşmasını sağlar.
  • Yeni saçların gelişmesine, olanların daha belirgin hale dönüşmesine yardımcı olur.

Saç mezoterapisinde kullanılan mezoterapi karışımı cilt altına saç teli kadar ince iğneler aracılığıyla verilmesi işlemidir. Saç mezoterapisi öncesinde uygulanan PRP yöntemi, saç köklerinin daha da güçlenmesi için iyi hücrelerin bu alanlara çekilmesini sağlar. Bu sayede canlanan saç köklerine ayrıca uygulanan mezoterapi başarı şansını belirgin olarak arttırır.

Uygulanan tedavinin etkinliğini arttırmak için özel solusyonlar ve uygulamalar yapılması tedavinin etkinliğini arttırmaktadır. Hastaya verilecek özel karışımların hasta tarafından uygulanmasının sağlanması, saçların yoğunluğunda ve parlaklığında belirgin iyileşmeyi sağlar.

Mezoterapi Klinik - Soru Sorma ve Randevu Talebi Formu
* Bilgileriniz gizli tutulmaktadır, üçünkü kişilerle paylaşılmamaktadır.
Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya, Ankara
+90 532 385 3193
uzm. dr. rengin türkgülerMezoterapi Klinik