mezoterapi klinik mezoterapi klinik+90 532 385 31 93

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi saç köklerinin canlanmasını sağlar, dökülmeyi azaltır ve saçların sıkılaşmasını sağlar. Yeni saçların gelişmesine, olanların daha belirgin hale dönüşmesine yardımcı olur.

Saç Mezoterapisi

Dökülen Saçlarınıza Yeniden Kavuşabilirsiniz.

Saç tellerinden yaklaşık 40-80 tel hergün dökülmekte ve her gün aşağı yukarı aynı miktarda saç da yeniden çıkmaktadır. Bu aradaki denge bozulduğunda, dökülen saçlar çıkan saçlardan çok olduğunda kellik başlar. Bu bölgedeki problem çözülmediği sürece saç ekimi de yapılsa fayda etmeyecektir.

Dökülen Saçlara Mezoterapi Çözümdür.

Saç köklerine uyguladığımız mezoterapi;

 • Saç köklerinin canlanmasını sağlar,
 • Dökülmeyi azaltır, dökülenler yeniden çıkar
 • Saçların sıkılaşmasını sağlar.
 • Yeni saçların gelişmesine, olanların daha belirgin hale dönüşmesine yardımcı olur.

Saç mezoterapisinde kullanılan mezoterapi karışımı cilt altına saç teli kadar ince iğneler aracılığıyla verilmesi işlemidir. Saç mezoterapisi öncesinde uygulanan PRP yöntemi, saç köklerinin daha da güçlenmesi için iyi hücrelerin bu alanlara çekilmesini sağlar. Bu sayede canlanan saç köklerine ayrıca uygulanan mezoterapi başarı şansını belirgin olarak arttırır.

Uygulanan tedavinin etkinliğini arttırmak için özel solusyonlar ve uygulamalar yapılması tedavinin etkinliğini arttırmaktadır. Hastaya verilecek özel karışımların hasta tarafından uygulanmasının sağlanması, saçların yoğunluğunda ve parlaklığında belirgin iyileşmeyi sağlar.

 • Ö
  Öykü Polat05.12.2018

  benim saçlarım çok gürdü ama ergenlikten sonra hem döküldü hem de azaldı çok üzülüyorum psikolojik olarak bitik durumdayım instagramdan resimerlinize baktım çok füzzel sonuçlar elde etmişşiniz. PRP ve mezoterapi için göüşmek gerekirse randevu almak istiyorum çok soalun şimdiden

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  Öykü hanım merhabalar öncelikle geçmiş olsun.PRP+MEZOTERAPİ ile doğal yöntemden hem boş olan kısımlarda canlanma hemde saçlarda güçlenme cevabını alıyorum işlemlerden sonra.Muayene olmanız gerekiyor.Seansa ve tedaviye karar verdikten sonra ayda bir defa şeklinde uygulamamı yapıyorum. 0532 385 31 93 numaralı hattımızı arayarak randevu oluştura bilirsiniz.

 • K
  Kazım Doğan05.12.2018

  Hocam meraba ben bir arkadaş vasıtasıyla buldum sizi Hakkarinden yazıyorum. Saçımın üst kısımlarında açılma var prp ve mezoterapi yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar bide seanslamı oluyo onu öğrenmek istiyorum

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  Merhabalar Kazım bey. Muayeneden sonra seanslar ve tedavi planını belirliyorum.Detaylı bilgi ve randevu için 0532 385 31 93 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • A
  Alperen Yalçınkaya05.12.2018

  Benim saçlarım aşırı derecede dökülüyo saç ekimimi yaptırsam mezoterapimi bilemedim bana yardımcı olurmusunuz

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  Alperen bey Merhabalar saç ekimini pek fazla önermiyorum. Saç ekimi yaptırıp kliniğime mezoterapi ve prp için başvuran çok hastam var. Mezoterapi ve prp doğal yöntemden saç çıkarma ve saç tellerini güçlendirmek adına yapılan bir işlemdir. 0532 385 31 93 numaralı hattımızı detaylı bilgi ve randevu için arayabilirsiniz.

 • Ö
  Özkan Eroğlu2022-07-05

  Saç mezoterapisi hakkında detaylı bilgi

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  İyi günler Özkan bey. Saç mezoterapisi ve saç PRP'si saç köklerinin güçlenmesini sağlayan tedavi şekilleridir. Birbirleri ile kötü etkileşimleri yoktur. Kliniğimizde aynı seansta PRP ve mezoterapi yapılmaktadır ve ardından da kişiye özel saç sütü verilmektedir. Bu saç sütünü tarif edildiği şekilde hasta uygulamaktadır. 1,5 ay- 3 ay içinde olumlu sonuçlar alınmaktadır. Fiyat bilgisi için telefon numaralarımız 0312 224 13 14 / 0532 3853193. Sağlıklı günler diliyorum.

 • I
  Izmirden2022-07-05

  Merhaba Kliniğinizde Ağustos 2017'de saç vekaş mezoterapisi yaptırmıştım. 3 ayda müthiş bir gelişme oldu. Dökülme durdu, saç -kaş fışkırdı. Ve telleri kalınlaştı. Teşekkürler. Tedavi tekrarı gerekiyor mu ?

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  Merhabalar, Tedavinin başarılı sonuç vermesi bizim için beklenen bir sonuç. Ankara'ya geldiğinizde mutlaka bize uğrayınız. Tedavi tekrarı hususunda muayene sonrası net bilgi verebiliriz. Ayrıca güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • A
  Ahmet D. Otmar2022-07-05

  Sac nakli ve prp yaptirdim. Mezotrapi hakk. geniş bilgi bekliyorum.

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  Merhabalar Ahmet bey. Daha önce işlemler yapıldığı için sizin saç derinizin son durumu ve saç tipinizi belirledikten sonra tedavi planınızı belirleyip anlatacağım. Tedavilerimiz kişiye özel yapılıyor ve 3 ay sonunda % 100 'e yakın başarılı sonuçlar almaktayız. Uygun olan tedavi planı kişiye Özel Saç Sütü mü? , PRP mi ? veya Mezoterapi mi? karar verilecektir. Bazı hastalarda tek başına mezoterapi yeterli olurken bazılarında ek tedaviler gerekebiliyor. Kliniğimde uyguladığım mezoterapide kişinin saç tipine ve saç derisinin özelliklerine göre,kişiye özel kokteyllerle yapılmaktadır. Tedavi sırasında Dermapen ve/veya noktadan noktaya ya da napaj yöntemleri kullanılmaktadır. Sitemizde kısıtlı hasta fotoğrafları mevcut olup kliniğimizde daha ayrıntılı fotoğraflar ve videolar mevcuttur. Muayene, tedavi ücretleri hakkında ya da bilgi ve randevu için : 0312 224 13 14 - 0532 385 31 93 numaralardan bize ulaşabilirsiniz . Kızılırmak mh. Ufuk Üniv. cd. Farilya İş Merkezi 8/56 Söğütözü ANKARA . Kliniğimizde sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle...

 • T
  Turgay Çakmak2022-07-05

  Saçlarımi yikadigim zaman 50 60 tel civarinda dökülme oluyor. bu dökülme önlenebilir mi birde yanlarda seyreklesme var cok hafif.seyreklesen yerlerde tekrar sac çıkması mümkünmüdür

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  Belirttiğiniz miktardaki saç dökülmesi normaldir. Bu dökülme saçın olağan kaybına uygundur. Ancak seyrekleşme var ise buna karşı saç mezoterapisi ve saç prp si yaptırmanızı öneririz. Saç mezoterapisi ve saç prp si sonrasında dökülen saçlarınızın yeniden çıkması muhtemeldir.

 • M
  Makbule S.ozsisli2022-07-05

  Saç Mezoterapisini 2 seans uyguladınız. Şu anda kaybettiğim saçlarımın % 50'sine kavuştum. Çok teşekkür ediyorum. Ankara'ya geldiğimde yanınızdayım yine ; kalan % 50 saçıma da kavuşmak amaçlı.

  MEZOTERAPİ KLİNİK

  Teşekkürler bekliyoruz.

Mezoterapi Klinik - Soru Sorma ve Randevu Talebi Formu
* Bilgileriniz gizli tutulmaktadır, üçünkü kişilerle paylaşılmamaktadır.
Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya, Ankara
+90 532 385 3193
uzm. dr. rengin türkgülerMezoterapi Klinik